چند نکته برای تهیه یدکی سوئیچ خودرو چینی

سوئیچ خودرو11

در این مقاله الو کلید به تهیه سوئیچ خودرو های چینی می‌پردازیم. این خودرو‌ها مدل‌های بسیار بسیار زیادی دارند برخی از آنها مونتاژ ایران‌اند و برخی دیگر به صورت محدود وارد ایران شده‌اند. انگیزه کسی برای خرید این ماشین‌ها کاملا برای این افراد محترم است و سطح رضایت از عملکرد ماشنین‌های چینی موضوعی است که باید در مقاله‌ای جداگانه در یک سایت بررسی خودرو باید به آن پرداخت.

کار ما در این سایت راهنمایی شما برای زمانی است که سوئیچ خودرو چینی خود را گم کرده‌اید. اما ساخت سوئیچ ماشین چینی با دیگرماشین‌ها چه تفاوتی دارد. در الو کلید متخصصان ما هر روز تماس‌های زیادی برای ساخت سوئیچ دارند و این ماشین‌ها می‌توانند ساخت چین، ایران آلمان، کره یا هر جای دیگری باشد.

در ماشین‌های مانند بنز و بی ام و و ماشین‌ها لوکس در بسیاری موارد شما مجبورید برای ساخت سوئیچ یدکی ماشین به نمایندگی خودرو خود مراجعه کنید و یا برای کد فعالسازی ماشین با خارج از کشور تماس بگیرید. سیستم تأیید هویت هر یک از این ماشین‌ها کاملا مخصوص آنها است و در بسیاری موارد با استفاده از ردیاب‌های ماهواره‌ای انجام می‌شود. کاری نسبتا زمان بر اما به شدت ایمن و قوی برای آن که دست هیچ کس به ماشین شما نرسد.

اما این دسته از سیستم‌های ایمنی که در ماشین‌های لوکس به کار گرفته می‌شود به شدت گران هستند. خودرو‌هایی که در ایران مونتاژ و تولید می‌شوند برای پایین نگه داشته شدن قیمت تا حد امکان از انواع امکانات رفاهی و گاهی ایمنی آن کاسته می‌شود. سوئیچ خودرو‌ های چینی تا قبل از سال 2015 همگی به ایموبلایزر مجهز بودند و هنوز هم هستند اما در آنها از سیستم‌های کیلس کمتر استفاده می‌شد. از این رو احتمال گم کردن این سوئیچ‌ها بیشتر از دیگر انواع مجهز به سیستم‌های کیلس است.

یکی از بهترین مزایای الو کلید نسبت به دیگر کلیدسازی‌ها برای ساخت انواع سوئیچ خودرو چینی شما این است که الو کلید همیشه به صورت سیار کار می‌کند و در هر جایی که سوئیچ خودرو را گم کرده باشید و یا سوئیچ خودرو چینی شما را از شما دزدیده‌اند می‌توانید با الو کلید تماس بگیرید.

بسیاری از همکاران ما تنها برای ماشینی که کلید یدکی آن موجود باشد کلید سازی را انجام می‌دهند. این به آن معنی است که شما باید اول ماشین خود را با کلید یدکی روشن کنید و بعد به کلید سازی زنگ بزنید. یا آن را به کلیدسازی برسانید. اما الو کلید به خاطر ماهیت سیار آن در محل شما حضور پیدا می‌کنند و بعد از احراز هویت شما می‌توانند به کار ساخت سوئیچ خودرو شما بپردازند.

مهمترین کارهایی که برای ساخت سوئیچ خودرو خود باید انجام دهیم

برای این که کار شما در اوج ایمنی و راحتی انجام بپذیرد باید این موارد را رعایت کنید.

در قدم نخست قبل از هرکاری به الو کلید زنگ بزنید. زیاد از ماشین خود دور نشوید زیرا شاید الان یک نفر منتظر همین کار شما است تا با خیال راحت به سراغ شما بیاید و ماشینتان را به راحتی تمام روشن کرده و ببرد زیرا آن طور که شما فکر می‌کنید سوئیچ خودرو شما گم نشده بلکه آن را از شما دزدیده‌اند و منتظرند شما ماشین خود را تنها بگذارید تا آن را به سرقت ببرند.

در قدم بعدی اسناد هویتی خود و ماشینتان را داشته باشید. این اسناد باید کاملا مستند باشد مانند اصل کارت ماشین که به نام شما باشد و همین طور اصل کارت ملی آدرس و شماره تلفن شما. اگر هر یک از این‌ها را ندارید بهتر است به کسی بگویید اسناد را برای شما بفرستد. اگر به هیچ یک از اسناد و مدارک خودرو دسترسی ندارید کلید ساز برای ساختن کلید کپی باید پلیس را برای رسیدگی خبر کند.

شاید ماشین شما به پارکینگ انتقال پیدا کند تا مدارک شناسایی آن را بیاورید تا بتوانید آن را از پارکینگ خارج کنید.

اما یک موضوع درباره سوئیچ خودرو های چینی فوق العاده مهم است این خودرو‌ها در مدل‌های زیادی در بازار وجود دارند وقتی به الو کلید زنگ می‌زنید تا سوئیچ خودرو خود را سفارش دهید مدل خودرو سال ساخت و کارخانه سازنده را کامل به یاد داشته باشید. این کار سبب می‌شود تا متخصصین ما قبل از اعزام به محل شما یک یا دو ریموت مشابه کار شما را به همراه داشته باشد. و بتواند به راحتی برای شما سوئیچ خودرو را کد دهی و تیغه تراشی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *