بهترین راه برای حفاظت و باز کردن قفل گاو صندوق

بهترین راه برای حفاظت و باز کردن قفل گاو صندوق

باز کردن قفل گاو صندوق به خودی خود و با داشتن کلید آن خود کار مشکلی است در بسیاری موارد شما باید یک عدد ۵ رقمی را به عنوان رمز گاو صندوق خود در یاد داشته باشید و با استفاده از آن گاو صندوق خود را باز کنید. حال به این موضوع فکر کنید که باید برای باز کردن قفل گاو صندوق خود به دنبال کلید آن نیز بگردید.

گم کردن کلید گاو صندوق برای هر کس که یکی از این صندوق‌های بزرگ و سنگین و ایمن را در خانه یا محل کار دارد می‌تواند مصیبت بار باشد. در این مقاله، ما ابتدا به روشی بسیار خوب برای حفاظت از کلید گاو صندوق شما می‌پردازیم و بعد به زمانی می‌پردازیم که شما کلید اصلی خود را گم کرده‌اید و راهکار‌های بسیار مهمی را برای حفظ امنیت گاو صندوقتان در این مواقع به شما معرفی می‌کنیم.

 بهترین راه برای محافظت از کلید گاو صندوق چیست

بسیار از افراد به این موضوع فکر می‌کنند که با خرید و نصب یک گاو صندوق بزرگ در محل کار یا خانه امنیت کامل را برای اسناد و چیز‌های با ارزش خود فراهم کرده‌اند. اما این باروی اشتباه است. ما با استفاده از یک گاو صندوق قوی امکانات امنیتی خود را افزایش می‌دهیم اما هیچ وقت استفاده از یک گاو صندوق نمی‌تواند برای شما امنیت کامل را فراهم آورد.

اولین چیزی که با خرید یک گاو صندوق قوی به آن باید فکر کنید گم شدن کلید گاو صندوق است. راستی چه کار باید بکنیم که کلید گاو صندوق ما گم نشود.

اول از هم هیچ وقت کلید گاو صندوق خود را همیشه همراه خود نداشته باشید. دسته کلید‌های روزانه بدترین جا برای نگه‌داری از کلید‌های گاو صندوق است. زیرا افتادن و گم شدن تمام کلید‌ها همه یک طرف اما گم شدن یک کلید گاو صندوق می‌تواند بسیار دردسر ساز شود زیرا باز کردن قفل گاو صندوق عملا چند برابر سخت تر از سخت ترین قفل‌های منزل و محل کار است و البته برای شما به همین اندازه هم می‌تواند سخت باشد.

همراه با گاو صندوقی که برای خانه یا محل کار می‌خرید یک صندوق امانات دائمی یا اجاره‌ای در بانک هم اختیار کنید. حالا کلید یدکی گاو صندوق خود را در این صندوق امانات بگذارید. از آنجایی که باز کردن قفل صندوق امانات بانک فقط با احراز هویت شما صورت می‌گیرد فقط شما می‌توانید آن را باز کنید.

حالا وقتی کلید اصلی قفل گاو صندوق شما گم شود شما دیگر مشکل گم شدن کلید یدکی گاو صندوق را ندارید و می‌توانید قفل گاو صندوق خود را به راحتی باز کنید. اما این همه ماجرا نیست توصیه می‌کنیم با گم شدن کلید گاو صندوق خود حتما قفل گاو صندوق خود را عوض کنید، زیرا بیشتر دزدی‌های از گاو صندوق‌ها از همین سرقت کلید اصلی یا یدکی گاو صندوق شروع می‌شود.

دزد‌های گاو صندوق در بسیاری موارد آشنایی ویژه‌ای با صاحبان آن دارند و می‌دانند کلید اصلی یا یدکی این صندوق‌های کجا گذاشته شده است.

عوض کردن قفل گاو صندوق وقتی که آن با کلید اصلی یا یدکی باز شده باشد. بسیار راحت‌تر  از زمانی است که بخواهیم قفل گاو صندوق را اول باز کنیم بعد به تعویض آن بپردازیم. الو کلید متخصصان بسیار کار کشته‌ای را در این راه دارد و با کمک گرفتن از آنها می‌تواند بیشتر به باز کردن قفل گاو صندوق های موجود در بازار ایران بپردازد اما با باز بودن قفل گاو صندوق شما فقط مبلغ اجرت تعویض قفل را می‌پردازید که بسیار پایین تر از هزینه باز کردن قفل گاو صندوق است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *