ساخت سوئیچ خودرو از خدمات دیگر گروه الوکلید است که استفاده از این خدمات می‌تواند برای افراد بسیار حیاتی و کاربردی باشد. از ساده ترین مشکلاتی که به دفعات برای بیشتر افراد پیش آمده است جا گذاشتن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن تمامی درب‌ها است. 
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که سوئیچ خودرو خود را گم کرده باشید و سوئیچ یدکی خودرو را هم به همراه نداشته باشید.احتمالا در این لحظات حسابی از دست فراموشکاری خود عصبانی شده و لحظاتی را مستاصل شده باشید. دیگر نگران این لحظات نباشید و می توانید به راحتی یک سوئیچ یدکی بسازید و درب خودرو خود  را باز کنید. 
امروزه ساخت سوئیچ خودرو کاربسیار دشواری است زیرا اکثر خودروها از سوئیچ های کددار مخصوص خود استفاده می‌کنند. گروه الو کلید با متخصصین با تجربه و استفاده از تجهیزات به‌روز خدمات ساخت سوئیچ خودرو را در کوتاهترین زمان  برای شما انجام می‌دهد.

شرایط مختلفی ممکن است بوجود بیاید که اکنون به این شرایط می پردازیم. در درجه اول اگر که کارت سوئیچ خودرو را همراه داشته باشید به راحتی می توان درب خودرو را باز کرد اما اگر که این کارت در دسترس نباشد باید توسط تکنسین های الو کلید کدگشایی انجام شود و سپس درب خودرو را باز کرد.
فرآیند کدگشایی سوئیچ خودرو کمی طولانی تر است؛ اما می توانید اطمینان داشته باشید این کار، در نهایت مشکل شما را برطرف می کند.

اگر سوئیچ خودرو خود را گم کرده اید با الوکلید (1763) تماس بگیرید

پس از باز کردن درب خودرو باید از الگوی قفل درب ماشین یا استارت سوئیچ یدکی ساخت و اگر خودرو شما دارای سیستم امنیتی باشد باید سوئیچ خودرو کد گذاری شود. سیستم امنیتی یا ایموبلایزر یک سیستم امنیتی می باشد که سوئیچ و کد آن به این سیستم تعریف می شود و این فناوری به برق ماشین اتصال دارد و اگر سوئیچی غیر از اصلی و یدکی کد دار آن روی ماشین گذاشته شود ، خودرو روشن نمی شود.

وقتی که سوئیچ خودرو را داخل استارت می گذارید چیپ داخل سوئیچ با آنتن زیر فرمان ارتباط بی سیمی برقرار می کند و کد را به ایموبلایزر اعلام می کند و در صورت درست بودن کد ، ایموبلایزر دستور روشن شدن را صادر می کند.