روش‌ها باز کردن قفل درب ضد سرقت

قفل ضد سرقت

باز کردن قفل درب ضد سرقت در نگاه اول می‌تواند کاری سخت باشد. این درب‌ها بسیار سنگین و محافظت شده هستند و درگیر شدن با آنها می‌تواند طاقت فرسا باشد اما این همه ماجرا نیست. باز کردن قفل درب ضد سرقت گاهی از درب‌های چوبی راحت‌تر است و گاهی به اندازه قفل گاو صندوق می‌تواند وقت گیر باشد. در برابر این سوال که قفل درب ضد سرقت را آیا می‌توان باز کرد باید؛ یگانه جواب: جمله بستگی دارد است.

در این مقاله شما با برخی از روش‌های باز کردن درب ضد سرقت آشنا می‌شوید و البته سعی می‌کنم در این مقاله راه‌های مقابله با باز کردن آسان درب ضد سرقت را برای شما بازگو کنم.

راه اول باز کردن قفل درب  با کارت اعتباری

تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا درب های ضد سرقت چند قفل دارند؟ این به خاطر این است که می‌توان با خم کردن و مهار کردن زبانک یک قفل، آن را از مدار خارج کرد. از کار انداختن قفل به این صورت با یک کارت اعتباری فیلم رادیولوژی و چیزی از این دست امکان پذیر است.

 که اگر شما چیزی مانند یک کارت اعتباری یا فیلم رادیولوژی را بین زبانک و شکاف قفل قرار دهید، می‌توانید با یک هل دادن درب ضد سرقت را باز کنید. البته این زمانی است که یک قفل ساده درب ضد سرقت را بسته باشید و مابقی قفل‌ها باز باشد. قفل‌های چند زبانه‌ای با فرو رفتن عمیق در جدار درب ضد سرقت عملا مانع از نفوذ به زیر زبانک می‌شوند و راه را بر این کار می‌بندد.

به یاد داشته باشید این روش برای باز کردن قفل درب ضد سرقت زمانی عملا کاربرد دارد که شما پشت درب منزل مانده‌اید و کلید را فراموش کرده‌اید. این روش عملا برای باز کردن قفل درب ضد سرقت بدون تخریب قفل است

باز کردن قفل درب ضد سرقت با تخریب قفل

هر قفلی با یک سری ساچمه رمز گذاری می‌شود. اگر این ساچمه‌ها از قفل خارج شود عملا قفل را تخریب کرده‌اید و به راحتی با یک پیچ‌گوشی می‌توانید قفل را باز کنید. البته به یاد داشته باشد که قفل شما باید بعد از باز شدن به روش باید تعویض شود زیرا بدنه اصلی آن تخریب شده است.

قفل ضد سرقت

این روش با یک دریل دستی با هر قدرتی که باشد انجام می‌شود. همین طور شما یک مته آهن نسبتا ضخیم می‌خواهید، مانند سایز 7 . ساچمه‌های قفل اغلب زیر سوراخ کلید هستند. حدود 4 سانت زیر قفل را با احتیاط سوراخ کنید. با چکش چند ضربه به جای کلید بزنید تا ساچمه‌ها خارج شود سپس پیچگوشتی را داخل قفل محکم کنید و بچرخانید، اگر قفل نچرخید اطمینان حاصل کنید روی سوراخ ساچمه‌ها را باز کرده‌اید. با فلاش گوشی که نور متمرکزی دارد، داخل قفل را ببینید.

باز کردن قفل های پیشرفته

قفل‌های پیشرفته مانند قفل‌هایی که با اثر انگشت و کارت هوشمند باز می‌شوند، فقط و فقط با حضور یک کلید سازی حرفه‌ای باز می‌شوند. خودتان را برای باز کردن آنها به دردسر نیندازید همین طور اگر تمام قفل‌های مکانیکی یک درب ضد سرقت بسته بود از روش سوراخ کاری و کارت اعتباری استفاده نکنید. زیرا موجب تخریبی گسترده درب خانه و یا شرکت خود می‌شوید. کلید سازها با ابزارها و تجربه خاصی که دارند شما از این  دردسرها نجات می‌دهند. لطفا با یک کلید ساز خوب تماس بگیرید. 1763

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *