تعویض کلید خودرو در محل با خدمات الو کلید بخش دو

سوئیچ خودرو

کلیدهای خودرو آسیب دیده یا خم شده

یک کلید خم شده به موردی گفته می‌شود که به طور قابل توجهی آسیب دیده، خم شده و یا ترک خورده باشد. قبل از اینکه کلیدهای ماشین خود را توسط خدمات کلید سازی ما تعویض کنید لازم نیست منتظر یک قفل ساز خودرو باشید. اگر متوجه شدید سوئیچ خودرو شما خم شده است، در اولین فرصت با ما تماس بگیرید و ما می‌توانیم یک کلید جایگزین را در عرض چند دقیقه برای شما بسازیم. اگر شما زود با ما تماس بگیرید، زمان کمتری را از کلید آسیب دیده و خراب شده خود آزرده خواهید شد. ما حتی می‌توانیم در باز کردن قفل گاو صندوق به شما کمک کرده و مشکل را برطرف کنیم.

کلید اتومبیل به سرقت رفته یا گم شده

اگر کلیدهای ماشین خود را گم کرده‌اید، یا حتی اگر آنها دزدیده شده‌اند، به یک کلید تعویضی اتومبیل نیاز خواهید داشت. حتی اگر یک کلید یدکی داشته باشید، اگر نمی‌توانید ماشین خود را قفل کنید، ممکن است نتوانید به کلید یدکی دسترسی داشته باشید. حتی اگر کلید یدکی در خانه خود داشته باشید، اما کسی نباشد که آن را برای شما بیاورد به آن دسترسی نخواهید داشت و قطعا نمی‌خواهید تا دستیابی به آن درب خودرو خود را به صورت قفل نشده رها کنید.

سوئیچ یدکی خودرو

بنابراین می‌خواهید یک فرد حرفه‌ای به محل شما اعزام شده و کلیدهای جایگزین ماشین را برای شما بسازد تا متناسب با قفل اتومبیل شما باشد. ما نه تنها می‌توانیم در کوتاه‌ترین مدت می‌توانیم به محل خودرو شما دسترسی داشته باشیم، بلکه می‌توانیم هرگونه کلید تعویضی را در محل برای شما بسازیم. ما همچنین می‌توانیم کلید‌های دارای کنترل از راه دور و انواع کلید ماشین دارای ایموبلایزر را برای شما تعویض کنیم و حتی در صورت نیاز می‌توانیم قفل‌های شما را تعویض کنیم. آیا کلید ماشین شما گم شده یا دزدیده شده است؟ در کوتاه‌ترین زمان کلید یدکی جدیدی برای خودروی شما خواهیم ساخت. شما دیگر بیرون ماشین قفل شده خود گیر نخواهید افتاد.

برش کلیدهای خودرو جدید برای قفل‌های آسیب دیده خودرو

اگر قفل اتومبیل شما توسط یک سارق اتومبیل تحت فشار قرار گرفته یا آسیب دیده است، ممكن است به نظر برسد سیستم كلی قفل و کلید ماشین شما خراب شده است. قفل اتومبیل شما ممکن است علت اصلی نارسایی کلید خودرو شما باشد. در حقیقت یک قفل معیوب ممکن است باعث آسیب به کلید ماشین شما شود.

در هر یک از این موارد، با الو کلید تماس بگیرید تا افراد حرفه‌ای ما به محل خودرو شما مراجعه کنند، آنها می‌توانند منبع مشکل را سریعا ارزیابی کرده و آن را برای شما برطرف کنند. اگر شما به خدمات تعمیر قفل اتومبیل آسیب دیده نیاز دارید یا به دنبال جایگزینی کلید‌های ارزان قیمت خودرو خود هستید، ما در اینجا هستیم تا به شما در حل هر چه سریع‌تر این مشکل با قیمتی مقرون به صرفه کمک کنیم.

هنگامی که شما نیاز به یک قفل‌ساز در نزدیکی محل زندگی خود دارید تا به محل شما اعزام شود، شما می‌توانید با شماره تلفن ما تماس بگیرید و نمایندگان خدمات مشتریان ما نزدیک‌ترین قفل ساز موجود در منطقه را به محل شما ارسال خواهند کرد. ما یک شبکه قفل ساز متحرک را در سراسر شهر مدیریت می‌کنیم و تنها در عرض چند دقیقه به شما کمک خواهیم کرد. ما در تمامی روزهای هفته در خدمت شما هستیم، حتی در صورتی که شما برای ساخت و رفع مشکل قفل و کلیدتان عجله داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *